067 484-01-41
plastika@kolenda.com.ua
VTEM skitter

Коленда Юрій Валентинович

Кандидат медичних наук, хірург вищої категорії, дійсний член всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Виконано більше 5000 успішних операцій
VTEM skitter

Протезування молочних залоз

Корекція грудей (маммопластика) дозволить істотно поліпшити стан молочних залоз, допоможе позбавитися від природжених або придбаних дефектів.
VTEM skitter

Усунення зморшок і надлишку шкіри лиця і шиї

Мета цього методу полягає в зменшенні відвисання шкіри, а також у відновлення контурів особи і шиї шляхом підйому або переміщення шкіри і належних тканин.
VTEM skitter

Корекція верхніх і нижніх повік

Пластична хірургія повік, є вибором тисяч чоловіків і жінок, що коригує "мішки" в шкірній складці навколо очей.

Вже 20 років повертаємо молодість і створюємо красу!

Aptos® - это методы безоперационного омоложения лица и тела,дающие возможность получить моментальные результаты: улучшить состояние контуров мягких тканей, замедлить процесс старения, сохранить молодость без хирургического вмешательства.

Нити Aptos®

Нити Аptos® производятся из полипропилена-синтетический нерассасывающийся шовный материал.Он безопасен, не вызывает аллергии и не отторгается организмом.Эффект от процедуры сохраняется в среднем до 3-4 лет. Нити Light Lift® сделаны из капролака - материала, которой полностью рассасывается и выводится из организма через 360 дней.Молочная кислота,которая входит в состав нитей оказывает дополнительное омолаживающее действие. Эффект от процедуры сохраняется в среднем до 2-х лет. Практически в каждом методе могут использоваться нерассасывающиеся (Aptos®) или рассасывающиеся (Light Lift®) нити, за исключением гладких нитей Aptos Needle, которые изготавливаются только из нерассасывающегося материала. Еще одно отличие нитей Aptos Needle – для их крепления необходимо сделать маленькие разрезы, что требует проведения процедуры в операционной врачом-хирургом. Остальные нити могут устанавливаться врачом-косметологом или врачом-дерматокосметологом в условиях косметологического кабинета клиники. Приставка 2G в названиях продуктов означает, что это продукты второго поколения, которые в отличие от своих предшественников имеют более совершенную технологию производства, которая позволяет сделать процедуру лифтинга еще менее травматичной и более результативной.

Поцедура

Нити вводят с помощью специальной иглы-проводника через точечные проколы кожи или небольшие разрезы до 0,5 см. Процедуру проводят в амбулаторных условиях с применением местной или инфильтрационной анестезии. Лифтинг всего лица длится в среднем 30 минут, подтяжка отдельных областей занимает 15 минут. Методы подтяжки нитями Aptos® и Light Lift® подходят мужчинам и женщинам разных возрастов и с разными потребностями в коррекции. Возрастные категории для применения нитей:

- до 40 лет рекомендовано применение как рассасывающихся, так и нерассасывающихся нитей

- от 40 до 50 лет оптимальны технологии с использованием нерассасывающихся нитей

- от 50 лет наиболее эффективны методы, требующие небольших разрезов, до 0,5 мм

Возможности нитей Aptos®

Методами Aptos® возможно скорректировать:

морщины между бровями

складки в области лба

носогубные складки

складки в области побородка

складки в шейной области

дугу брови

щечно-скуловая область

«брылы»

«слезная борозда»

носогубные складки

овал лица

птоз уголков губ

«морщины печали»

дефект мочки и формы уха

опущение груди

Пластична хірургія обличчя в Одесі

Ринопластика - Блефаропластика - Підйом брів - Отопластика - Ритидектомія
1     Блефаропластика
Пластична хірургія повік, або блефаропластика, яка є вибором тисяч чоловіків і жінок, коригує "мішки" в шкірній складці навколо очей. Хоча більше жінок, ніж чоловіків вибирають блефаропластику, операція в рівній мірі може виконуватися і у чоловіків.
Подробнее 
2     Єндоскопічний підйом брів
В даний час в хірургії обличчя активно задіюються методики із застосуванням ендоскопічної техніки. Її безперечні плюси помітно сприяють розширенню сфер її застосування. Одним з основних переваг ендоскопічної техніки є те, що при значному хірургічному втручанні рубців практично не видно.
Подробнее 
3     Ліпофілінг
Хто з людей не бажає омолодитися або виправити одну зі своїх частин тіла? Багато відчували на собі безліч косметичних засобів і все без бажаного ефекту. На сьогодні в пластичнїй хірургії є унікальна методика – липофілінг, це процедура трансплантації власного жиру в зону, що вимагає корекції.
Подробнее 
4     Отопластика
Людей, незадоволених своєю зовнішністю, предостатньо, а бажання бути красивим цілком зрозуміле. Невдоволення формою своїх вух легко можна виправити за допомогою отопластики. Це операція, яка практично не має протипоказань, її проводять навіть дітям, але не раніше 6 років.
Подробнее 
5     Підтяжка шкіри обличчя
Вік людини завжди відбивається на її обличчі, і чим ми старші, тим сумніше дивитися на себе в дзеркало. Ніхто не може повернути час назад, зморшки і обвисла шкіра це не хвороба, і вилікувати їх неможливо. Є єдині ліки – досвідчений пластичний хірург, який на час здатний подарувати молодість.
Подробнее 
6     Ринопластика
Ринопластика – один з нелегких розділів пластичної хірургії, адже перед лікарем стоїть багато завдань, таких як відновлення форм, збереження симетрії, а також потрібно забезпечити і не порушити правильне функціонування носа.
Подробнее 
7     Усунення зморшок
Дивлячись у дзеркало, починаєш розуміти, що з мудрістю приходять і перші зморшки, а всілякі емоції на нашому обличчі тільки сприяють їхній появі. Крім цього, на появу зморшок впливають і негативні фактори зовнішнього середовища, шкідливі звички, генетична схильність.
Подробнее 

Пластичні операції на тілі

Мамопластика - Ліпосакція - Лікування гриж - Склеротерапія - Абдомінопластика
1     Абдомінопластика
Як відомо, жіночі стандарти краси постійно змінюються. Так, наприклад, в тринадцятому столітті, в епоху лицарства, жінки прагнули бути витонченими, худенькими і делікатними. В епоху Відродження все було зовсім навпаки: еталоном краси тоді були повні щільні жінки.
Подробнее 
2     Видалення рубців
Дослідники вважають, що шрами на обличчі чоловіка є своєрідним сигналом для жінки про те, що він не боїться ризику і агресивний в достатній мірі. Як би там не було, даний «слід від бандитських куль» підходить далеко не всім чоловікам. А що вже говорити про жінок, ніжних і романтичних створінь, яким рубці і зовсім не личать.
Подробнее 
3     Ендопротезування грудей
Бути красивою в наш час, одна з найголовніших умов для жінки, ефектна зовнішність дозволяє почувати себе впевнено, дозволяє будувати кар’єру, та головне, з багатьох претендентів на руку й серце, вибрати свого головного мужчину.
Подробнее 
4     Лікування гриж
На жаль, грижа черевної стінки – найбільш часте захворювання, з яким зустрічаються хірурги нашої клініки. До факторів, що провокують появу грижі, можна віднести спадкову схильність, ожиріння, особливості тіла і т.п.
Подробнее 
5     Ліпосакція
Хто б міг подумати, що початкові спроби видалення жиру хірургічним шляхом за допомогою вакуумної ліпосакції були ще в далекому 1974 році. Саме тоді італійський доктор Г. Фішер видалив жирову тканину пацієнтові через розрізи, із застосуванням обертового скальпеля.
Подробнее 
6     Пластика молочних залоз
На жаль, не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися розміром і формою своїх грудей. Що ж робити? якщо Ваше декольте не викликає захоплення у чоловіків, якщо груди приносять суцільний дискомфорт і розчарування? Не варто впадати у відчай, вихід є!
Подробнее 
7     Склеротерапія вен
На жаль, варикозна хвороба відноситься до прогресуючого захворювання. Саме тому лікування і профілактика варикозу повинна починатися на ранніх етапах розвитку. Згідно статистики, на варикозну хворобу страждає близько 80 відсотків жінок і 30 відсотків чоловіків.
Подробнее 

Естетична і пластична хірургія

Новітні досягнення косметології світового рівня