Одеса, МЦ «Олимпія»

Естетична і пластична хірургія

Новітні досягнення косметології світового рівня
1     Абдомінопластика

Абдомінопластика

Як відомо, жіночі стандарти краси постійно змінюються. Так, наприклад, в тринадцятому столітті, в епоху лицарства, жінки прагнули бути витонченими, худенькими і делікатними. В епоху Відродження все було зовсім навпаки: еталоном краси тоді були повні щільні жінки.
Подробнее 
2     Блефаропластика

Блефаропластика

Пластична хірургія повік, або блефаропластика, яка є вибором тисяч чоловіків і жінок, коригує "мішки" в шкірній складці навколо очей. Хоча більше жінок, ніж чоловіків вибирають блефаропластику, операція в рівній мірі може виконуватися і у чоловіків.
Подробнее 
3     Видалення рубців

Видалення рубців

Дослідники вважають, що шрами на обличчі чоловіка є своєрідним сигналом для жінки про те, що він не боїться ризику і агресивний в достатній мірі. Як би там не було, даний «слід від бандитських куль» підходить далеко не всім чоловікам. А що вже говорити про жінок, ніжних і романтичних створінь,...
Подробнее 
4     Ендопротезування грудей

Ендопротезування грудей

Бути красивою в наш час, одна з найголовніших умов для жінки, ефектна зовнішність дозволяє почувати себе впевнено, дозволяє будувати кар’єру, та головне, з багатьох претендентів на руку й серце, вибрати свого головного мужчину.
Подробнее 
5     Естетична та пластична хірургія
6     Єндоскопічний підйом брів

Єндоскопічний підйом брів

В даний час в хірургії обличчя активно задіюються методики із застосуванням ендоскопічної техніки. Її безперечні плюси помітно сприяють розширенню сфер її застосування. Одним з основних переваг ендоскопічної техніки є те, що при значному хірургічному втручанні рубців практично не видно.
Подробнее 
7     Лікування гриж

Лікування гриж

На жаль, грижа черевної стінки – найбільш часте захворювання, з яким зустрічаються хірурги нашої клініки. До факторів, що провокують появу грижі, можна віднести спадкову схильність, ожиріння, особливості тіла і т.п.
Подробнее 
8     Ліпосакція

Ліпосакція

Хто б міг подумати, що початкові спроби видалення жиру хірургічним шляхом за допомогою вакуумної ліпосакції були ще в далекому 1974 році. Саме тоді італійський доктор Г. Фішер видалив жирову тканину пацієнтові через розрізи, із застосуванням обертового скальпеля.
Подробнее 
Як все проходить
1 Крок
Запис на консультацію
2 Крок
Особиста консультація. Ретельний огляд. Збір анамнезу. Узгодження дати
3 Крок
Передопераційна підготовка
4 Крок
Операція
5 Крок
Післяопераційний період і спостереження
6 Крок
Консультування та спостереження після виписки - до повного загоєння