icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

За допомогою такої методики можна прибрати жирову тканину з проблемних зон і округлити такі частини тіла як обличчя, груди, губи.

Переваги ліпофілінга

1. Для проведення даної процедури в більшості випадків не потрібен загальний наркоз.
2. При пересадці мінімальний ризик відторгнення жиру, як це часто буває з штучним імплантом.
3. Оскільки людині вводяться її власні тканини, виникнення алергічних реакцій виключено.
4. Процедура легко переноситься, оскільки є малотравматичною.
5. Відразу після операції відкоригована зона виглядає цілком природно.
6. Додатково, процедура покращує стан шкіри, вона стає менш сухою, розгладжуються мімічні зморшки.

Кому потрібна така процедура

Дуже часто жінки роблять ліпофілінг обличчя, це дає можливість змоделювати область скул і підборіддя, поліпшити форму і об'єм губ, а також зробити непомітними глибокі носогубні складки. За допомогою такої операції лікарі можуть збільшити груди, зробити привабливу форму сідниць, виправити невелику кривизну ніг і навіть омолодити руки, які найчастіше видають вік жінки.

Всі, хто знайшов у себе один з перерахованих вище недоліків, можуть легко його позбутися. Ліпофілінг роблять як чоловіки, так і жінки, процедура не має вікових обмежень, а тільки навпаки позбавить від зморшок і поверне колишню молодість. Дана операція також може знадобитися людям, які травмували обличчя і тим, у кого з віком змінилися кісткові тканини.

Як проводиться операція

Все починається з консультації пластичного хірурга. Спочатку доктор визначається з кількістю імпланту, далі вибирається донорська зона, в основному це стегна або живіт. Пацієнта направляють на стандартні медичні аналізи, потім вилучають матеріал, який на спеціальній апаратурі проходить очищення, і вводять його в проблемну зону. Так коригують потрібні ділянки, збільшують і надають їм бажаних форм.

Відновлення після ліпофілінга

Реабілітація після процедури дуже швидка, пацієнт в той же день може відправитися додому. Зони, де лікар вилучав і вводив жирову тканину, будуть набряклими, при торканні можливі хворобливі відчуття. Все зникає протягом тижня, за цей час повністю гояться місця проколів, а в дзеркалі ви бачите те, про що так довго мріяли.

Особливих рекомендацій після процедури немає, але лікарі все-таки радять протягом місяця утриматися від фізичних навантажень. У рідкісних випадках можуть виникнути ускладнення, які в більшості трапляються через недосвідченість лікаря, але будь-які проблеми в подальшому теж можна повністю усунути.

Протипоказання до ліпофілінга

• Погане згортання крові.
• Захворювання сполучних тканин.
• Інфекційні захворювання.
• Онкологія.
• Цукровий діабет.
• Порушення психіки.

Маючи одну з таких патологій, не варто приховувати її перед хірургом, адже, приховавши важливу інформацію про стан свого здоров'я, після ліпофілінга ви можете стикнутися з безліччю ускладнень.

Контакти

  • Медичний центр “Олімпія”
    вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
  • +38 (067) 484-0141
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top