icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

На жаль, варикозна хвороба відноситься до прогресуючого захворювання. Саме тому лікування і профілактика варикозу повинна починатися на ранніх етапах розвитку.

Згідно статистики, на варикозну хворобу страждає близько 80 відсотків жінок і 30 відсотків чоловіків.

Лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок

Особливо часто варикоз підстерігає людей, які в силу своєї професії змушені проводити багато часу на ногах: хірургів, вчителів, перукарів, кухарів і т.п.

Варикоз проявляється нерівномірним розширенням вен, збільшенням їх довжини і зміною форми. Важливо підкреслити, що найчастіше до захворювання схильні вени нижніх кінцівок.

Крім цього, причиною даного захворювання є надмірна вага, проблеми з кишечником, малорухливий спосіб життя, підняття важких предметів, гормональні порушення.

Сьогодні існує три способи лікування варикозної хвороби: консервативне лікування, хірургічний метод, склеротерапія.

Лікування варикозного розширення вен в нашій клініці

У нашій клініці ми пропонуємо унікальний метод лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок – склеротерапію. Дана процедура досить проста, не вимагає госпіталізації і гарантує відмінний косметичний результат.

За допомогою методу склеротерапії Ви зможете підвищити тонус лімфатичних і венозних судин, зміцнити стінки судин, поліпшити циркуляцію крові. Після лікування в нашій клініки зникнуть не тільки розширені вени і судинні зірочки, але і пропадуть набряки, судоми, підвищена стомлюваність, ниючий біль в ногах.

Сьогодні ми пропонуємо пацієнтам два методи склеротерапії: катетерний та ін'єкційний. Під час катетерної склеротерапії в просвіт венозної судини фахівець вводить спеціальний катетер. Потім через катетер подається речовина на спиртовій основі – склерозант, під його впливом стінки вени «склеюються» і перетворюються в безпросвітний сполучнотканинний тяж.

Суть ін'єкційної (компресорної, інтраопераційної) склеротерапії полягає в тому, що склерозант вводиться у вену з допомогою спеціальних тонких голок. Після введення препарату стінки вен змикаються. Оскільки кожен випадок індивідуальний, кількість ін'єкцій визначає Ваш лікар. За один сеанс пацієнтові може знадобитися 3-4 ін'єкції.

Відновлювальний період

У перші дні після процедури фахівці рекомендують:

 • не перевантажувати організм фізичними вправами;
 • утримуватися від відвідування лазні або сауни протягом двох місяців;
 • побільше гуляти на свіжому повітрі;
 • носити спеціальну еластичну компресію;
 • не вживати занадто гостру їжу і алкоголь;

Якщо Ви втомилися боротися з варикозним розширенням вен і ніякі креми не допомагають, запишіться на консультацію до лікаря-флеболога нашої клініки. Саме у нас Вам нададуть грамотну консультацію, розумно підійдуть до лікування цього непростого захворювання. Індивідуальні рекомендації, складені нашими лікарями для кожного пацієнта, дозволяють досягти максимального результату.

Контакти

 • Медичний центр “Олімпія”
  вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
 • +38 (067) 484-0141
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top