icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

Як відомо, жіночі стандарти краси постійно змінюються. Так, наприклад, в тринадцятому столітті, в епоху лицарства, жінки прагнули бути витонченими, худенькими і делікатними. В епоху Відродження все було зовсім навпаки: еталоном краси тоді були повні щільні жінки.

Цих дам обожнювали малювати на своїх полотнах такі світові генії мистецтва, як Тіціан, Рубенс, Рафаель.

Сучасний уклад життя диктує свої умови, в наш час жінки хочуть мати ідеальні пропорції: красиві груди, стрункі ноги, підтягнутий плаский живіт.

 Відомо, що з віком або після пологів шкіра втрачає еластичність. І, як результат, виникають відкладення жиру в області живота, обвислий живіт і т.п. Якщо дієти не допомагають і ви вже зовсім зневірилися, пластика живота (абдомінопластика) – саме те, що Вам потрібно.

Абдомінопластика – хірургічне втручання, спрямоване на усунення розтягнутої шкіри і на зміцнення м'язів живота.

Показання до абдомінопластики:

  • наявність шкірно-жирового «фартуха» в нижній частині живота
  • наявність розтягнень в підчеревній області
  • в'ялість шкіри
  • післяопераційні рубці

Особливості операції

Насамперед, перед операцією Вам необхідно проконсультуватися з нашим хірургом для того, щоб визначити стан еластичності шкіри і кількість підшкірно-жирової клітковини. Фахівці клініки проведуть обстеження м'язів живота і нададуть детальну інформацію щодо готовності Вашого тіла до майбутньої пластики. Після огляду лікар також приймає рішення щодо методу пластики.

Під час операції пацієнтові зшивають розтягнуті м'язи черевної стінки, січуть зайву шкіру. Після цього встановлюють дренаж, надягають бандаж або спеціальну компресорну білизну для запобігання виникнення гематоми. Носити такий одяг потрібно буде близько місяця. Післяопераційні шви можна знімати приблизно через два тижні.

Важливо зауважити, що ефект після пластики може зберегтися протягом усього життя. Головне не нехтувати порадами лікаря, дотримуватися дієти, вести рухливий спосіб життя, займатися спортом, час від часу з'являтися в лікарів.

Методи пластики

Метод абдомінопластики буде в першу чергу залежати від особливості Вашої шкіри. Існує два методи пластики:

Міні-абдомінопластика. Метод, при якому видаляється надлишок шкіри, при необхідності, підшкірно-жирового шару. При такому методі відпадає потреба в переміщенні пупка, так як обсяг тканини що піддається видаленню дає можливість досягти оптимального натягу. При цьому розріз роблять в зоні бікіні.

Розширена абдомінопластика. Дана пластика підходить пацієнтам, у яких спостерігається не тільки шкірно-жирової фартух, а й розбіжність прямих м'язів живота. При цьому натяг шарів черевної стінки досягається завдяки видаленню більш протяжних ділянок шкіри. Додамо, що при цьому методі виникає потреба в переміщенні пупка.

Відновлення

Найчастіше після операції біль в області живота присутній, але він не дуже турбує пацієнта. Неприємні відчуття можуть приходити тоді, коли часто напружуються м'язи живота, саме тому в перші дні лікарі не рекомендують виконувати фізичні вправи, навантажувати організм.

Фахівці нашої клініки мають величезний досвід в проведенні подібних операцій. Нами використовуються виключно сучасні медичні технології, найкращі шовні матеріали, тому Вам не доведеться переживати за результат. Після даної операції Ваша мрія про ідеальну фігуру стане реальністю!

Контакти

  • Медичний центр “Олімпія”
    вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
  • +38 (067) 484-0141
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top