icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

Бути красивою в наш час, одна з найголовніших умов для жінки, ефектна зовнішність дозволяє почувати себе впевнено, дозволяє будувати кар’єру, та головне, з багатьох претендентів на руку й серце, вибрати свого головного мужчину.

З новими технологіями та можливостями сучасних лікарів, кожна жінка звернувшись до пластичного хірурга може получити будь які бажані форми тіла, яких на її погляд їй не вистачає.

Пластика грудей

Що включає в себе ендопротезування? Це операція, під час якої збільшують розмір молочних залоз, покращують форму чи виправляють не симетричність. Оскільки це відновлюючи хірургія, яку в основному проводять по естетичним причинам, в проведені операції майже нікому не відмовляють. Бувають випадки, коли ендопротезування назначають по медичним показникам. При тяжких випадках, таких як виражений птоз, коли груди обвисли та значно відрізняються по розміру, більшість пластичних хірургів неохоче беруться за таку роботу, оскільки вона має свої складності. Тому зважившись на збільшуючи пластику молочних залоз по будь яким причинам, важливо правильно вибрати клініку та не помилитись із лікарем.

Перші кроки до мрії

Мрієте збільшити розмір грудей, покращити їх форми чи добавити об’єму, почніть з індивідуальної консультації у пластичного хірурга. Разом із лікарем ви не помилитесь у виборі форми імпланту, отримаєте інструкції які дозволять уникнути всіляких ускладнень. Також буде визначено місце розрізу, який може бути під грудьми, навколо соска або в пахвовій западині. Під час операції за допомогою оптичної техніки буде ендопротез під грудний м’яз. Імплант не стикається з молочними залозами, його розміщують позаду великого грудного м'яза, що надає грудям природну випуклу форму, а в подальшому це не буде перешкоджати грудному вигодовуванню дитини.

Рекомендації перед початком операції

Щоб побачити успішний результат та уникнути непередбачуваних ускладнень необхідно:

 • Відмовитись від прийому гормональних контрацептивів що найменше на 14 днів;
 • Відмовтесь від паління, або хоча б скоротіть кількість викурених сигарет;
 • Не вживайте ліків котрі здатні розріджувати кров;
 • Відмовтесь від вживання алкоголю та зверніть увагу на правильність харчування;
 • Обов’язково повідомте лікаря якщо у вас є хронічні захворювання чи алергічні реакції.

Післяопераційний період

Відразу після операції доктор фіксує груди спеціальними пов'язками, це необхідно для закріплення форми. Можуть з'явитися синці та набряки, які дуже скоро зійдуть. Вам необхідно буде протягом місяця носити хірургічну білизну і приблизно стільки ж, уникати будь-яких навантажень на м'язи плечового пояса (не грайтеся в волейбол, теніс і не плавайте).

Перших 2 місяці після збільшення грудей відмовтесь від відвідування сауни, а в подальшому стежте, щоб температура в лазнях не перевищувала 100 градусів. Зважившись на таку операцію, ви повинні пам'ятати, що вам не можна буде вагітніти протягом 6 місяців. Переживши недовгий післяопераційний період, ви отримаєте бажані форми, станете впевненими в собі і зможете без обмежень насолоджуватися життям, робити кар'єру, заводити сім'ю і народжувати дітей.

Контакти

 • Медичний центр “Олімпія”
  вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
 • +38 (067) 484-0141
 • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top