На жаль, грижа черевної стінки – найбільш часте захворювання, з яким зустрічаються хірурги нашої клініки. До факторів, що провокують появу грижі, можна віднести спадкову схильність, ожиріння, особливості тіла і т.п.
Хто б міг подумати, що початкові спроби видалення жиру хірургічним шляхом за допомогою вакуумної ліпосакції були ще в далекому 1974 році. Саме тоді італійський доктор Г. Фішер видалив жирову тканину пацієнтові через розрізи, із застосуванням
Бути красивою в наш час, одна з найголовніших умов для жінки, ефектна зовнішність дозволяє почувати себе впевнено, дозволяє будувати кар’єру, та головне, з багатьох претендентів на руку й серце, вибрати свого головного мужчину.
Дослідники вважають, що шрами на обличчі чоловіка є своєрідним сигналом для жінки про те, що він не боїться ризику і агресивний в достатній мірі. Як би там не було, даний «слід від бандитських куль» підходить далеко не всім чоловікам. А що вже
Як відомо, жіночі стандарти краси постійно змінюються. Так, наприклад, в тринадцятому столітті, в епоху лицарства, жінки прагнули бути витонченими, худенькими і делікатними. В епоху Відродження все було зовсім навпаки: еталоном краси тоді були повні
На жаль, варикозна хвороба відноситься до прогресуючого захворювання. Саме тому лікування і профілактика варикозу повинна починатися на ранніх етапах розвитку. Згідно статистики, на варикозну хворобу страждає близько 80 відсотків жінок і 30
На жаль, не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися розміром і формою своїх грудей. Що ж робити? якщо Ваше декольте не викликає захоплення у чоловіків, якщо груди приносять суцільний дискомфорт і розчарування? Не варто впадати у відчай,

Клініка пластичної хірурги

Вже 20 років повертаємо молодість і створюємо красу!

icon Безкоштовні консультації

Досвід роботи більше 20 років

icon Післяопераційний супровід

Консультування та спостереження після виписки

icon Професійні співробітники

Комплексне спостереження і профілактика до реабілітації

icon Високоякісні послуги

Передові технології та сучасне обладнання

Провідний фахівець

Кандидат медичних наук, хірург вищої категорії, дійсний член всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Дійсний член російської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. [...]

Подробнее
icon
МЦ “Олімпія”, вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коленда Юрій Валентинович

Кандидат медичних наук, хірург вищої категорії, дійсний член всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Дійсний член російської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів. Дійсний член міжнародної асоціації пластичних і реконструктивних хірургів (ISAPS). Постійний учасник семінарів та майстер-класів з пластичної хірургії, з'їздів і конференцій по естетичної і реконструктивної хірургії.
За час роботи хірургом виконано більше 5000 успішних операцій.

Отзывы

Светлана
Делали с сестрой операции на ушки) все прошло быстро и хорошо) очень внимательный и терпеливый врач) !! в клинике коллектив очень ласковый и вежливый) Спасибо вам большое)!!
Светлана
ушки
Людмила
Делала у Коленда Ю.В грудь, безумно рада что выбрала именно этого специалиста который смог воплотить все мои пожелания в реальность, даже не могла подумать что все так красиво получится , очень благодарна врачу , клинике и всему персоналу который помог мне воплотить мои мечты иметь красивую грудь в реальность ! Всем рекомендую Коленда Ю.В , он действительно профессионал своего дела и человек который с понимание и уважением относится к каждому клиенту!
Людмила
грудь)
Наталья
Три года назад Юрий Валентинович осуществил мою мечту по увеличению груди! До сих пор не могу нарадоваться полученному результату! Очень благодарна этому замечательному хирургу за его золотые руки.
Наталья
грудь)
Наталья
Большая благодарность Юрию Валентиновичу за отличную работу! Гель, вколотый другим специалистом ранее, не прижился и скапливался мешком, специалист исчезла и не отвечала на звонки. Юрий Валентинович буквально спас меня от этой беды, никто из других пластических хирургов не мог помочь. Супер профессионально, быстро, квалифицированно!!! Искренняя благодарность Юрию Валентиновичу за золотые руки и сердце!!!
Наталья
Откачка геля
Анна
Хочу поделиться впечатлением и поблагодарить Коленда Юрия Валентиновича за блестяще проведенную лабиопластику 21.09.16.Это не просто доктор пластический хирург-это волшебник,который сделал такую красоту,о которой я даже не мечтала!Не страшно,не больно,очень быстро и без побочных эффектов!Вы избавили меня от многолетнего комплекса, поклон Вам до земли!Тем кто ищет такого профиля специалиста-вне всякого сомнения,отправляйтесь к Юрию Валентиновичу.
Анна
Лабиопластика
Ирина
Делала у Коленды Ю. пластику малых половых губ - спасибо большое, очень мешали, т.к. от природы были растянуты и висели, не эстетично и не красиво, терло и неудобно, спасибо.
Ирина
пластика губ малых
Лана
Юрий Валентинович провел мне блефаропластику нижних и верхних век 9!!!! лет назад!!!! безумно благодарна и счастлива!!! всем знакомым рекомендовала и все очень довольны результатами!!!!!СПАСИБО ВАМ ОГРОМНОЕ ЗА ВАШУ РАБОТУ!!!!!!!!
Лана
блефаропластика
Людмила
В октябре 2017 году Юрий Валентинович сделал мне блефаропластику верхних век, липофилинг носогубных складок и ботокс уголков рта. По прошествию 8 месяцев могу с уверенностью оценить результаты проделанной работы. Всем очень довольна. Особенно не могу насмотреться на свои глазки. Взгляд стал открытым , никаких нависших век. Очень благодарна доктору и его помощникам! Теперь , не беспокоясь о последствиях , хочу обратиться к доктору сделать подтяжку лица.
Людмила
блефаропластика, липофилинг

 

Послуги кліники

Новітні досягнення косметології світового рівня

Мамопластика - Ліпосакція - Лікування гриж - Склеротерапія - Абдомінопластика

Булхорн - Ринопластика - Блефаропластика - Підйом брів - Отопластика - Ритидектомія

Контакти

  • Медичний центр “Олімпія”
    вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
  • +38 (067) 484-0141
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top