067 484•01•41
plastika@kolenda.com.ua
VTEM skitter

Коленда Юрій Валентинович

Кандидат медичних наук, хірург вищої категорії, дійсний член всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів (ВАПРЕХ). Виконано більше 5000 успішних операцій
VTEM skitter

Протезування молочних залоз

Корекція грудей (маммопластика) дозволить істотно поліпшити стан молочних залоз, допоможе позбавитися від природжених або придбаних дефектів.
VTEM skitter

Усунення зморшок і надлишку шкіри лиця і шиї

Мета цього методу полягає в зменшенні відвисання шкіри, а також у відновлення контурів особи і шиї шляхом підйому або переміщення шкіри і належних тканин.
VTEM skitter

Корекція верхніх і нижніх повік

Пластична хірургія повік, є вибором тисяч чоловіків і жінок, що коригує "мішки" в шкірній складці навколо очей.

Вже 20 років повертаємо молодість і створюємо красу!

Пластична хірургія лиця в Одесі

Ринопластика - Блефаропластика - Підйом брів - Отопластика - Ритидектомія
1     Блефаропластика
Пластична хірургія повік, або блефаропластика, яка є вибором тисяч чоловіків і жінок, коригує "мішки" в шкірній складці навколо очей. Хоча більше жінок, ніж чоловіків вибирають блефаропластику, операція в рівній мірі може виконуватися і у чоловіків.
Подробнее... 
2     Ліпофілінг
Хто з людей не бажає омолодитися або виправити одну зі своїх частин тіла? Багато відчували на собі безліч косметичних засобів і все без бажаного ефекту. На сьогодні в пластичнїй хірургії є унікальна методика – липофілінг, це процедура трансплантації власного жиру в зону, що вимагає корекції.
Подробнее... 
3     Підтяжка шкіри обличчя
Вік людини завжди відбивається на її обличчі, і чим ми старші, тим сумніше дивитися на себе в дзеркало. Ніхто не може повернути час назад, зморшки і обвисла шкіра це не хвороба, і вилікувати їх неможливо. Є єдині ліки – досвідчений пластичний хірург, який на час здатний подарувати молодість.
Подробнее... 
4     Отопластика
Людей, незадоволених своєю зовнішністю, предостатньо, а бажання бути красивим цілком зрозуміле. Невдоволення формою своїх вух легко можна виправити за допомогою отопластики. Це операція, яка практично не має протипоказань, її проводять навіть дітям, але не раніше 6 років.
Подробнее... 
5     Єндоскопічний підйом брів
В даний час в хірургії обличчя активно задіюються методики із застосуванням ендоскопічної техніки. Її безперечні плюси помітно сприяють розширенню сфер її застосування. Одним з основних переваг ендоскопічної техніки є те, що при значному хірургічному втручанні рубців практично не видно.
Подробнее... 

Пластичні операції на тілі

Мамопластика - Ліпосакція - Лікування гриж - Склеротерапія - Абдомінопластика
1     Пластика молочних залоз
На жаль, не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися розміром і формою своїх грудей. Що ж робити? якщо Ваше декольте не викликає захоплення у чоловіків, якщо груди приносять суцільний дискомфорт і розчарування? Не варто впадати у відчай, вихід є!
Подробнее... 
2     Липосакція
Видалення надлишку жирової тканини на тулубі, кінцівках, обличчі шляхом аспірації. Хто б міг подумати, що початкові спроби видалення жиру хірургічним шляхом за допомогою вакуумної ліпосакції були ще в далекому 1974 році.
Подробнее... 
3     Лікування гриж
На жаль, грижа черевної стінки – найбільш часте захворювання, з яким зустрічаються хірурги нашої клініки. До факторів, що провокують появу грижі, можна віднести спадкову схильність, ожиріння, особливості тіла і т.п. Провокувати грижу можуть ситуації, пов'язані з різким підвищенням тиску в черевній порожнині, підняття важких предметів, хронічні запори, проблеми з сечовипусканням, важкі пологи, сильний кашель і багато іншого.
Подробнее... 
4     Склеротерапія вен
Лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок. На жаль, варикозна хвороба відноситься до прогресуючого захворювання. Саме тому лікування і профілактика варикозу повинна починатися на ранніх етапах розвитку. Згідно статистики, на варикозну хворобу страждає близько 80 відсотків жінок і 30 відсотків чоловіків.
Подробнее... 
5     Абдомінопластика
Як відомо, жіночі стандарти краси постійно змінюються. Так, наприклад, в тринадцятому столітті, в епоху лицарства, жінки прагнули бути витонченими, худенькими і делікатними. В епоху Відродження все було зовсім навпаки: еталоном краси тоді були повні щільні жінки. Цих дам обожнювали малювати на своїх полотнах такі світові генії мистецтва, як Тіціан, Рубенс, Рафаель.
Подробнее... 

Естетична і пластична хірургія

Новітні досягнення косметології світового рівня