icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

В даний час в хірургії обличчя активно задіюються методики із застосуванням ендоскопічної техніки. Її безперечні плюси помітно сприяють розширенню сфер її застосування. Одним з основних переваг ендоскопічної техніки є те, що при значному хірургічному втручанні рубців практично не видно.

Справа в тому, що при ендоскопії обличчя рубці розташовуються в тих місцях, де вони не привернуть уваги. Йдеться про порожнини рота і про волосисту частину голови.

В даний час все більшу популярність набирає операція по ендоскопічному ліфтингу верхньої зони обличчя – брів і чола. Ця процедура показана пацієнтам, у яких яскраво виражено так зване «нависання брів». Ендоліфтинг брів необхідний тим, хто скаржиться на незадоволений і стомлений вираз обличчя. Горизонтальні зморшки в області чола і глибокі зморшки в міжбрівній зоні, які не вдається прибрати іншими методами, можуть бути усунені за допомогою ендоскопії.

Варто зазначити, що така операція може бути показана не тільки людям з віковими змінами обличчя. Деякі молоді пацієнти зі специфічною будовою м'яких тканин орбіт і верхньої частини обличчя також можуть страждати низьким розташуванням брів. У такій ситуації ендоскопія є безальтернативним способом корекції обличчя, оскільки навіть популярна в наші дні блефаропластика не продемонструє належну ефективність.

Для чого це потрібно?

Основна мета ендоскопічної підтяжки брів полягає в тому, щоб зменшити або повністю усунути активність лобового м'язу і мімічних міжбрівних м'язів. Вдається досягти відмінного результату, при якому вираз обличчя стане більш привітним, а вікові зміни в структурі шкіри будуть усунені.

Наскільки безпечна ця процедура?

Під час ендоліфтинга брів робляться два розрізи довжиною до двох сантиметрів на волосистій частині голови. В процесі операції повністю або частково видаляються мімічні м'язи, які зрушують брови. За допомогою спеціальних розсмоктуючих матеріалів м'які тканини тимчасово фіксуються.

Важливо враховувати, що ендоскопічний підйом брів підходить далеко не кожному. Рішення про можливість проведення операції повинен приймати досвідчений хірург.

Чому саме ендоліфтинг?

Ендоскопічний підйом брів відрізняється високою ефективністю, відносною безпекою для пацієнта і коротким реабілітаційним періодом, який становить від 9 до 14 днів. На дев'ятий день після операції видаляються так звані міні-гвинти. Протягом п'яти днів пацієнт зобов'язаний носити щільну пов'язку на голові.

Ендоліфтинг брів може здійснюватися як ізольовано, так і спільно з іншими пластичними процедурами. Дуже часто проводиться комплексний ліфтинг середньої зони і SMAS-ліфтинг нижньої частини шиї та обличчя.

Операція по ендоскопічному підйому брів проводиться під загальним наркозом. Проте іноді при хірургічному втручанні в деяких ділянках обличчя може використовуватися місцевий наркоз.

Сьогодні ендоліфтинг брів – дуже популярна процедура, яка дозволяє протягом кількох тижнів виправити естетичні вікові дефекти верхньої частини обличчя. Досвідчений хірург зможе усунути причину появи зморшок і нависання брів, тим самим зробивши ваше обличчя ще гарнішим і приємнішим.

Усунення зморшок в області чола і перенісся

Сьогодні далеко не завжди є необхідність у хірургічному втручанні для усунення зморшок на лобі і переніссі. З появою ін'єкцій Ботокса, Ксеоміна і Диспорта боротися з віковими змінами шкіри стало набагато простіше. Ці препарати завдяки своїй високій ефективності, безпеці та добрій переносимості подарували можливість багатьом жінкам і чоловікам позбавитися від тих проблем, які раніше вирішувала тільки пластична хірургія.

Ботокс, Ксеомін і Диспорт – сучасні ін'єкційні препарати, які допоможуть вам уникнути тривалої післяопераційної реабілітації при високій результативності процедури. З ними усунути зморшки в області чола і перенісся можна, не витрачаючи на це багато часу, сил і грошей.

Основна діюча речовина кожного з трьох препаратів – Ботулінотоксин, який паралізує конкретну область обличчя. Речовина розслабляє частину лицьових м'язів, за рахунок чого шкіра в проблемних місцях розгладжується.
Особливості процедури
Усунення зморшок в області чола і перенісся з допомогою Ботулінотоксину не вимагає багато часу. Одна процедура займає до 40 хвилин. При цьому пацієнт практично не відчуває болю або дискомфорту в процесі. Після закінчення процедури необхідно протягом декількох годин активно працювати м'язами обличчя і намагатися перебувати у вертикальному положенні.

Після ін'єкцій можна спостерігати яскраво виражений результат вже через тиждень. При цьому пацієнту немає необхідності боятися побічних ефектів від прийому препарату, оскільки Ботулінотоксин повністю виводиться організмом і не накопичується в ньому. Незважаючи на доведену безпеку вищенаведених препаратів, перед процедурою потрібно порадитися з досвідченим фахівцем.

Ботокс, Диспорт, Ксеомін

Усі ці препарати ефективно борються з мімічними зморшками в області чола і перенісся. Найбільш популярним серед них є Ботокс, чия назва стала загальною назвою. Через це багато хто помилково називає всі препарати для розгладження шкіри Ботоксом.

Ботокс був розроблений у США і з часу свого виходу на ринок встиг завоювати авторитет. Він активно застосовується в клініках по всьому світу вже більше двадцяти років. За цей час його репутація як нешкідливої «ін'єкції молодості» тільки зміцнилася.

Диспорт – французький препарат-аналог, який також містить Ботулінотоксин. Основна сфера його застосування – боротьба з мімічними зморшками в зоні міжбрів'я, чола, а також біля очей. Диспорт заслужено вважається ефективним і безпечним препаратом для усунення естетичних дефектів шкіри обличчя. Він активно застосовується в передових європейських клініках провідними фахівцями.

Ксеомін був розроблений німецькими фармацевтами і на сьогоднішній день він є гідною альтернативою ботоксу і диспорту. Усі ці препарати мають приблизно однакову ефективність і безпечність. Це говорить про те, що вибір на користь одного з них залежить виключно від вас.

Чи надовго зберігається ефект від Ботулінотоксину?

Результат після введення ін'єкцій Ботокса, Диспорта або Ксеоміна спостерігається до півроку, а у деяких пацієнтів – до року. Ефект після повторної процедури буде більш тривалим.

Основні переваги усунення зморшок за допомогою Ботулінотоксину

Серед плюсів даної процедури варто відзначити наступні:

Відсутність необхідності хірургічного втручання;
Безпечність використаних препаратів для організму;
Мінімальний реабілітаційний період (всього 4 години);
Відсутність дискомфорту під час проходження процедури.

Контакти

  • Медичний центр “Олімпія”
    вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
  • +38 (067) 484-0141
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top