icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

Дивлячись у дзеркало, починаєш розуміти, що з мудрістю приходять і перші зморшки, а всілякі емоції на нашому обличчі тільки сприяють їхній появі. Крім цього, на появу зморшок впливають і негативні фактори зовнішнього середовища, шкідливі звички, генетична схильність.

Існує два типи зморшок: динамічні і статичні. Перші виникають через силу тяжіння, втрату еластичності і, в основному, з'являються в нижній частині обличчя. Другий тип зморшок (динамічні) з'являються в результаті активної діяльності м'язів.

Ефективно впоратися зі старінням шкіри допоможуть ін'єкції Ботокса і Диспорта. В наш час саме цей метод вважається найрезультативнішим у боротьбі зі зморшками. Отже, що ж являють собою вищезгадані препарати?

По суті, Ботокс і Диспорт нічим істотно не відрізняються. Різниця полягає лише в концентрації ботулотоксину, а також в виробниках. Диспорт створений французькими умільцями, а Ботокс –американськими. Підкреслимо, що в клініці «Олімпія» ми готові запропонувати нашим клієнтам обидва препарати.

Застосування Ботокса / Диспорта

Важливо відзначити, що фахівці нашої клініки користуються тільки сертифікованими препаратами, що закуповуються в офіційного дистриб'ютора. Крім цього, лікарі працюють з готовим препаратом виключно в день його розведення, оскільки на наступний день він частково втрачає свою активність. У руках наших професіоналів так звані "уколи краси" творять справжнє диво, повертають жінкам молодість, красу і впевненість у собі. За допомогою ін'єкцій лікарям-косметологам вдається згладити мімічні зморшки, прибрати міжбровні складки, "гусячі лапки", усунути зморшки в області верхньої губи і у куточках рота, усунути горизонтальні і вертикальні зморшки на шиї і в області декольте. Максимальний ефект після даної процедури настає через 3-4 місяці і «тримається» близько півроку. У свою чергу, часте застосування ін'єкцій робить ефект більш стійким, у пацієнта повністю пропадає звичка хмуритися.

Коли можна робити ін'єкції

Найкраще робити «ін'єкції молодості» з 30-33 років, адже саме в цьому віці помітно знижується еластичність шкіри і починають інтенсивно з'являтися мімічні зморшки. Звичайно, якщо Ви маєте звичку хмуритися, то з профілактичною метою препарат можна використовувати і раніше. Для того, щоб Ваша шкіра виглядала молодою і доглянутою, не варто також нехтувати простими правилами догляду: оберігати її від шкідливого впливу ультрафіолету, користуватися якісними зволожуючими засобами, вести здоровий спосіб життя.

Протипоказання для Ботокса / Диспорта

Серед протипоказань можна виділити: погану переносимість препарату; різноманітні захворювання крові; захворювання нервово-м'язові; онкологічне захворювання; вагітність і годування груддю; прийом антибіотиків; порушення ендокринного характеру; соматичні захворювання важкої форми.

Контакти

  • Медичний центр “Олімпія”
    вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
  • +38 (067) 484-0141
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top