icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

Дослідники вважають, що шрами на обличчі чоловіка є своєрідним сигналом для жінки про те, що він не боїться ризику і агресивний в достатній мірі. Як би там не було, даний «слід від бандитських куль» підходить далеко не всім чоловікам. А що вже говорити про жінок, ніжних і романтичних створінь, яким рубці і зовсім не личать.

 

Ще одна неприємність, яка чатує на нашу шкіру – доброякісні утворення. Вони часто виникають у наслідок несприятливої ​​екологічної обстановки, ендокринних та імунних порушень організму, а також через вплив сонячного світла на шкіру. До доброякісних утворень можна віднести папіломи, бородавки, кератоакантоми (доброякісна епідермальна пухлина волосяних фолікулів), ангіоми, ліпоми та інше.

У більшості випадків такі утворення не представляють небезпеки для здоров'я, але найкраще їх позбутися, так як вони мають тенденцію збільшуватися.

Радіохвильове видалення доброякісних утворень

Не так давно стало відомо, що промінь електромагнітних хвиль – найбільш ефективний і безболісний спосіб позбутися від усіляких утворень на шкірі. На відміну від лазерного променя, радіохвилі не руйнують живі клітини.

Принцип дії полягає в тому, що радіохвиля розводить клітини в сторону, відокремлюючи хворі тканини від здорових. Встановивши оптимальну потужність і потрібну форму хвилі, можна з легкістю зробити розріз або коагуляцію.

На сьогоднішній день радіоніж є ідеальним засобом для лікування багатьох видів доброякісних утворень: папілом, шкірного рогу, бородавок, кератом і т.п. Саме тому фахівці клініки «Олімпія» активно використовують дану методику під час видалення різних утворень на тілі.

Алмазне мікрошліфування рубців

На жаль, з рубцями на шкірі людина стикається постійно. У деяких це пов'язано з пережитою операцією, у інших – з травмами в побуті. Крім цього, рубці часто з'являються після запальних процесів.

Алмазна мікродермабразія (мікрошліфування) вважається досить ефективним методом для видалення рубців, а також для оновлення поверхневого шару епітелію тіла та обличчя.

У нашій клініці застосовується так звана алмазна мікродермабразія з використанням невеликих кристалів. Під час даної процедури використовуються мікрокристали оксиду алюмінію (піску) в поєднанні з вакуумною обробкою шкіри. Під потрібним тиском мікрокристали порошку розпорошуються на шкірі, потім за допомогою вакууму разом з відшелушеними клітинами всмоктуються в контейнер. Додамо, що в процесі роботи лікар використовує одноразові наконечники, це гарантує абсолютну стерильність. Після шліфування на оброблену зону фахівець одягає спеціальну маску, яка глибоко живить шари епідермісу, допомагаючи клітинам оновитися.

Лікарі рекомендують дану процедуру для обробки рубців, корекції рубців після акне, для зменшення глибини зморшок, для поліпшення стану шкіри, підготовки шкіри до проведення таких процедур, як лазерна і фототерапія, перед проведенням естетичних ін'єкцій, досягнення глибокого пілінгу.

Скільки саме потрібно процедур для досягнення видимого ефекту, вирішує лікар. Наприклад, для усунення великих пігментних плям, вугрових рубців, посттравматичних шрамів знадобиться близько 10-20 сеансів.

Лікарі-косметологи клініки «Олімпія» проводять лікування рубців і доброякісних утворень на шкірі відповідно до міжнародних стандартів, використовуючи при цьому тільки найновіші технології. Професійно. Комфортно. Ефективно. Це не просто наш девіз, це філософія всієї нашої роботи.

Контакти

  • Медичний центр “Олімпія”
    вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
  • +38 (067) 484-0141
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top