icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

Рітідектомія або підтяжка шкіри обличчя – процедура, за якою звертаються мільйони людей, після чого відчувають себе щасливими. За допомогою хірургічного втручання видаляється зайва шкіра і надлишок жирової тканини, в результаті вирівнюються глибокі зморшки, різні складки і повністю зникає друге підборіддя.

Показання до рітідектомії

• Подвійне підборіддя і обвисла шкіра в цій зоні.
• Сильні поглиблення від носа до губ.
• Глибокі і дрібні зморшки в будь-якій зоні обличчя.
• Порушений овал обличчя, провисання щік.
• Шкіра шиї розтягнута, в'яла і обвисла.

Протипоказання до операції

• Хронічні і гострі захворювання.
• Погане згортання крові.
• Подразнення шкіри і висипання в оперованій зоні.
• Онкологія.
• Гострі інфекції.
• Вагітність і період годування.

Як проходить рітідектомія

Операція з підтяжки обличчя є досить легкою процедурою в пластичній хірургії, яка, в залежності від цілей, триває від 1 до 4 годин. Від пацієнта перед операцією потрібно відмова від їжі, води і куріння як мінімум за 6 годин до початку процедури. В основному рітідектомія проводиться під загальним наркозом, а при простих маніпуляціях можлива місцева анестезія.

На першому етапі хірург виконує розрізи в тій зоні обличчя, яка вимагає підтяжки. В основному така лінія розрізу починається від скронь, проходить біля вушної раковини, під мочку і закінчується у волосистій зоні за вухом.
Наступний крок лікаря – відділення шкіри від м'язів. При потребі відразу можна видалити зайву жирову тканину. Лікар підтягує шкіру, відсікає зайву і заново укладає шкірний покрив, в основному це область скронь, щік і шиї.
Завершальні дії хірурга – накладення швів. Лінія розрізу зшивається нитками, що розсмоктуються, під шкіру, плюс вона знаходиться в такій зоні, що після загоєння рубці зовсім непомітні. Останнє, що доктор робить після операції, накладає спеціальну фіксуючу пов'язку, яка сприяє швидкому загоєнню.

Види підтяжки обличчя

Досить часто проводиться глибока рітідектомія, з її допомогою можна виділити овал обличчя. В ході операції лікар захоплює щільні тканини під шкірою, а це м'язи і сухожилля. Така маніпуляція трохи складна і післяопераційний період загоєння більш тривалий, зате досягнутий результат і ваша молодість зберігаються максимально довго.

Комбінована підтяжка поєднує в собі висічення глибоких і поверхневих тканин. Найпростішою і швидкої операцією є поверхнева рітідектомія, така процедура найбезпечніша з коротким періодом реабілітації.

Період відновлення

Від особливостей організму і його стану залежить тривалість реабілітації, яка становить 1-2 тижні. Ви обов'язково отримаєте консультацію хірурга, поради по відновленню і почуєте приблизні терміни повернення до звичного життя. Приблизно 3-4 перші доби ви будете в пов'язці, також в ці дні спостерігається набряклість обличчя і синці. Ви будете відчувати дискомфорт, так як на щоках і в області шиї знизиться чутливість, можливий невеликий біль, який завжди знімається медикаментозно.

Саме загоєння буде проходити в кілька етапів, і цілий місяць слід дотримуватися режиму, який порадив лікар. Вам доведеться поберегти себе від фізичних навантажень, захистити від сонця і відмовитися від масажу обличчя і шиї на 2 місяці.
Переживши недовгу операцію і реабілітацію, через 2,5 місяці ви повністю побачите результат підтяжки, а ще через 3 місяці рубці посвітлішають і стануть непомітними. У вас почнеться нове життя, приємне відображення в дзеркалі і завжди гарний настрій. Результат операції зберігається від 5 до 10 років, в залежності від виду рітідектомії та індивідуальних особливостей організму.

Контакти

  • Медичний центр “Олімпія”
    вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
  • +38 (067) 484-0141
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top