icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

Пластична хірургія повік, або блефаропластика, яка є вибором тисяч чоловіків і жінок, коригує "мішки" в шкірній складці навколо очей. Хоча більше жінок, ніж чоловіків вибирають блефаропластику, операція в рівній мірі може виконуватися і у чоловіків.

Оперуються люди різного віку. Молоді пацієнти найчастіше оперуються через наявність вроджених деформацій у вигляді "набряків", "подушок" під очима.

У літніх людей до цих змін додаються зморшки і нависають шкірні складки. Зів'ялі повіки можуть старити, а в деяких випадках навіть порушувати зір, тобто обмежувати поле видимості через шкірні складки. Блефаропластика дозволяє коригувати ці вікові зміни, надаючи особі більш молодий і свіжий вигляд.

Під час консультації хірург задає питання про зір, сльозотечі, використанні контактних лінз, а також про те, чого очікує пацієнт від операції. Ця інформація, плюс вік, тип шкіри, ступінь порушення зору, оцінюються, визначаючи кращий варіант лікування в кожному конкретному випадку. Пластика повік зазвичай не прибирає повністю зморшки навколо очей і не піднімає навислу брову. Тому багато пацієнтів вирішують комбінувати блефаропластику з іншими омолоджувальними операціями в області чола і обличчя, досягаючи таким чином найкращого результату.

Операція

У нашій клініці косметичної (пластичної) хірургії блефаропластика найчастіше виконується під загальною анестезією в умовах стаціонару. Зазвичай операція триває від 1 до 1.5 годин. Верхня і нижня блефаропластика можуть виконуватися одночасно, проте кожна з них повинна бути зроблена як окрема операція. Верхня блефаропластика виконується, роблячи розріз в природній складці шкіри повік. Надлишки шкіри і жиру видаляються і розріз закривається накладенням косметичного внутрішньошкірного шва високоякісним шовним матеріалом. Таким чином помітність рубця стає мінімальною.

При нижній блефаропластиці розріз проходить уздовж лінії вій в природній складці шкіри, що виникає при посмішці. Пластика жирових гриж і видалення надлишків шкіри закінчується накладанням внутрішньошкірного косметичного шва. При необхідності, особливо у літніх людей, класична пластика нижніх повік може доповнюватися латеральною кантопексією, тобто зміцненням м'язів, що утримують війковий край повіки і саму повіку. У молодих пацієнтів, при відсутності надлишку шкіри, видалення "жирових мішків" може проводитися транскон'юнктивально, тобто зсередини повіки, що призводить до утворення абсолютно непомітного рубця.

Реабілітація

Більшість пацієнтів досить легко переносять блефаропластику, відчуваючи незначний дискомфорт, що усувається за допомогою прийому ліків. Після операції пацієнтові дають необхідні рекомендації по догляду за оперованою зоною. Деяка набряклість і помірні крововиливи як правило присутні після хірургії повік. Застосування компресів, підйом головного кінця ліжка, фізіопроцедури прискорюють одужання і зменшують дискомфорт.

Шви видаляються через 3-4 дні після операції. Використання маскувальної косметики вже через 7-10 днів дозволяє пацієнтові приховати сліди перенесеної хірургії. Ультрафіолетове випромінювання може дещо посилити пігментацію рубців, тому застосування сонцезахисного крему, окулярів і капелюха бажано протягом формування рубця. Різкі підйоми, нахили голови і водіння автомобіля обмежені протягом двох тижнів. Аеробіка та інші фізичні вправи повинні бути виключені протягом 3-х тижнів. Перші дні після операції в процесі загоєння можуть відзначатися ущільненнями, зниженням чутливості і деякою хворобливістю при доторканні до повік. Ці зміни, як правило, проходять протягом декількох тижнів або місяців після операції.

Контакти

  • Медичний центр “Олімпія”
    вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
  • +38 (067) 484-0141
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top