icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

Хто б міг подумати, що початкові спроби видалення жиру хірургічним шляхом за допомогою вакуумної ліпосакції були ще в далекому 1974 році.

Саме тоді італійський доктор Г. Фішер видалив жирову тканину пацієнтові через розрізи, із застосуванням обертового скальпеля.

Використовуваний інструмент Фішера являв собою трубку з вбудованим в неї лезом і забезпечував механічне видалення жиру. Скальпель руйнував жирові клітини, які потім виводилися з організму через вакуумний відсмоктувач. На жаль, подібне втручання виявилося дуже травматичним і призводило до того, що пацієнти втрачали велику кількість крові.

У наш час операція з ліпосакції носить титул найпопулярнішої косметичної процедури. І якщо багато років тому ця операція негативно впливала на організм і провокувала різного роду наслідки, то зараз все кардинально змінилося.

Можна з упевненістю сказати, що ліпосакція сьогодні – досить ефективна і безпечна процедура, що дозволяє жінкам і чоловікам бути завжди у формі.

У чому ж полягає суть ліпосакції і в чому її унікальність? Ліпосакція – операція, під час якої через проколи на шкірі за допомогою голок «канюлі» та вакуумного аспіратора видаляється зайвий жир.

На сьогоднішній день актуальність ліпосакції важко недооцінити. На відміну від традиційних методів боротьби з надмірною вагою, ліпосакція дає можливість швидко і назавжди позбутися від зайвої ваги в проблемних зонах. Крім цього, варто додати, що шляхом аспірації Ви також зможете поліпшити форму обличчя.

Видалення надлишку жирової тканини на тулубі, кінцівках, обличчі шляхом аспірації.

Методи ліпосакції

Липосакция

З появою нових технологій методи ліпосакції не перестають удосконалюватися. Серед основних методів варто виділити класичну, ультразвукову, шприцеву ліпосакцію, електронне ліпомоделювання.

Під час стандартної ліпосакції виконуються маленькі розрізи, через які вводять спеціальну голку (канюлі). Потім неспішними рухами лікар направляє голку під шкірою, руйнуючи при цьому жирові клітини. Після цього методу в результаті загоєння утворюється каркас з фіброзної тканини, що попереджає розростання жирового шару і ущільнює його.

Шприцева ліпосакція застосовується тоді, коли потрібно прибрати зовсім мало жирових відкладень. Під час даної операції, замість вакуумних насосів, фахівець використовує шприц. Суть операції полягає в тому, що в зону скупчення жиру за допомогою шприца вводиться голка, після чого фахівець відтягує поршень, при цьому створюється необхідне негативний тиск. У свою чергу шприц виконує роль ліпосактора.

Під час ультразвукового методу жир видаляється з допомогою ультразвукових хвиль. Під дією ультразвуку жирова тканина перетворюється в рідку емульсію, яка в подальшому видаляється вакуумним способом.

Електронне ліпомоделювання часто називають справжньою сенсацією в світі ліпосакції. Даний метод грунтується на дії струму, що розчиняє жирову тканину. Таке моделювання вважається найбільш «м'яким» з усіх існуючих методів ліпосакції.

Фахівці клініки підберуть для найоптимальніший метод аспірації, виходячи з індивідуальних особливостей пацієнта.

Перевага ліпосакції в нашій клініці

Клініка пропонує своїм пацієнтам сучасні та високоефективні методи ліпосакції з використанням інструментів найвищого класу. Наші професіонали зможуть швидко і ефективно видалити локалізовані жирові відкладення, які давно не реагують на всілякі дієти і фізичні вправи. Завдяки нашим фахівцям Ви зможете знайти фігуру своєї мрії і, що найважливіше, впевненість в собі!

Серед основних переваг ліпосакції в нашій клініці можна виділити:

  • Можливість проведення хірургічного втручання під місцевою анестезією
  • Можливість виправлення помилок після невдалих ліпосакцій
  • Можливість корекції, в тому числі, і тих областей тіла, де розташовані великі судини і нерви
  • Проколи роблять дуже тонкою голкою, а значить, слідів після даної процедури майже не видно

На нашому сайті Ви можете ознайомитися абсолютно з усіма послугами клініки, а також подивитися фотографії пацієнтів «до операції і після».

Контакти

  • Медичний центр “Олімпія”
    вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
  • +38 (067) 484-0141
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top