067 484-01-41
plastika@kolenda.com.ua

Пластика груди

На жаль, не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися розміром і формою своїх грудей. Що ж робити? якщо Ваше декольте не викликає захоплення у чоловіків, якщо груди приносять суцільний дискомфорт і розчарування? Не варто впадати у відчай, вихід є!

Мамопластика – саме те, що Вам потрібно.

Корекція грудей (мамопластика) дозволить істотно поліпшити стан молочних залоз, допоможе позбутися від вроджених або придбаних дефектів. Завдяки даній операції можна не тільки збільшити розмір грудей, але і зменшити їх.

Важливо відзначити, що дану реконструкцію роблять абсолютно в будь-якому віці, при цьому можливість грудного вигодовування залишається.

Підготовка до операції

Звичайно ж, дана операція – дуже важливий крок у житті кожної жінки, і до цього кроку слід ретельно підготуватися. Насамперед, лікар проведе огляд Вашого бюсту, оцінить стан шкіри і розмір грудної клітини, потім обстежить Ваш організм в цілому. Важливо додати, що перед проведенням операції жінці рекомендують вживати тільки білково-вуглеводну їжу. Десь за два тижні до пластики пацієнтці потрібно буде відмовитися від гормональних контрацептивів, а також засобів, що містять саліцилову кислоту.

Суть операції

В процесі операції виконується невеликий 5-6 см розріз шкіри і підшкірної клітковини в пахвовій зоні або під молочною залозою. Після цього хірург обережно відшаровує залозу від м'язів, на яких вона лежить, формує кишеню для протеза. В кінцевому результаті ендопротез розташовується не усередині молочної залози, а під нею. Додамо, що дана операція проводиться під загальним знеболенням.

Типи імплантів

Імплантанти молочних залоз, а також тканинні розширювачі можуть мати різноманітні форми і розміри. З допомогою нашого лікаря Ви зможете підібрати найбільш оптимальний варіант імплантантів.

Всі імплантанти мають тонкий зовнішній конверт з міцного силікону. Цей конверт наповнюється сольовим розчином або ж спеціальним гелем. Імплантанти прийнято розрізняти по виду наповнення:

1. Імплантанти з силіконовим гелем різної щільності. Даний гель нетекучий, тому повністю виключається можливість його витікання при пошкодженні протеза.

2. Імплантанти з фізіологічним розчином. Цей тип імплантантів коштує дешевше, але при цьому відрізняється невеликим терміном придатності. Основна їхня перевага – повна біосумісність.

Грудні імплантати і тканинні розширювачі фірми Ментор

Фірма Ментор, з якою ми активно співпрацюємо, пропонує широкий асортимент грудних імплантантів:

  • овальної форми з текстурованою поверхнею;
  • круглої форми з текстурованою поверхнею Сілтекс;
  • а також анатомічної форми з текстурованою поверхнею.

Наприклад, Сілтек Бекер є не тільки грудним імплантантом, але і тканинним розширником. При операційному втручанні матеріал займає мінімальний обсяг, з часом цей обсяг збільшується шляхом наповнення рідиною.

Відомо, що грудні імплантанти не вічні. Фірма Ментор завжди йде назустріч своїм клієнтам, надає пацієнтам спеціальний страховий поліс, що гарантує заміну імпланта після закінчення часу.

Можливі ускладнення

Після операції пацієнт часто відчуває певний дискомфорт в області грудної клітини. При цьому груди виглядають злегка припухлими і твердими. Так чи інакше, Ваш стан буде повністю залежати від особливостей організму. Перші декілька тижнів лікарі рекомендують скоротити фізичну активність і різноманітні силові навантаження.

Серед основних ускладнень можна виділити:

Капсулярна контрактура. Контрактура являє собою утворення рубцевої тканини навколо грудного імплантанту, в результаті чого він стає трохи щільним.

Неможливість проведення маммографії. Мамографія – рентгенологічний метод дослідження тканини молочних залоз.

Зсув імплантанту. Буває так, що імплантант може зміститися вниз, вгору, вліво або вправо.

Витікання розчину з сольового імплантанту або розрив імплантанта. У деяких випадках сольові імплантанти можуть протікати. При цьому груди стають такими, як до операції.

Інфекція. Ризик інфекційних ускладнень є при кожній хірургічній операції. При цьому інфекційні ускладнення можуть бути пов'язані з недостатньою асептикою і антисептиками під час операції зі збільшення грудей.

Розвіюємо міфи

Міф перший. Після мамопластики можуть з'явиться серйозні ускладнення. Так чи інакше, будь-яке втручання в людський організм це певний ризик. Але в наш час медичні технології розвинені настільки, що ризик операції зводиться до мінімуму.

Міф другий. Період реабілітації триває дуже довго. В середньому реабілітаційний період після мамопластики становить близько місяця. Як правило, період відновлювання залежить від типу і методу операції.

Міф третій. Імпланти перешкоджають годівлі грудьми. Це далеко не так. Наші фахівці встановлюють імплант таким чином, щоб груди при цьому не піддавалися деформації і зберігали структуру залозної тканини.

Міф четвертий. Імпланти потрібно періодично міняти. В основному, імпланти змінюються після сильної травми грудей. Якщо жінці комфортно і зручно з імплатнамі, то з ними можна не розлучатися дуже довгий час.

Міф п'ятий. Мамопластика провокує рак молочної залози. Європейські та вітчизняні дослідження виявили, що між встановленням імплантів і раком грудей немає ніякого зв'язку. Інша справа, коли пухлину виявили в ході обстеження. У такому випадку будь-яке хірургічне втручання протипоказане.

Пластична хірургія обличчя в Одесі

Ринопластика - Блефаропластика - Підйом брів - Отопластика - Ритидектомія
1     Блефаропластика
Пластична хірургія повік, або блефаропластика, яка є вибором тисяч чоловіків і жінок, коригує "мішки" в шкірній складці навколо очей. Хоча більше жінок, ніж чоловіків вибирають блефаропластику, операція в рівній мірі може виконуватися і у чоловіків.
Подробнее 
2     Єндоскопічний підйом брів
В даний час в хірургії обличчя активно задіюються методики із застосуванням ендоскопічної техніки. Її безперечні плюси помітно сприяють розширенню сфер її застосування. Одним з основних переваг ендоскопічної техніки є те, що при значному хірургічному втручанні рубців практично не видно.
Подробнее 
3     Ліпофілінг
Хто з людей не бажає омолодитися або виправити одну зі своїх частин тіла? Багато відчували на собі безліч косметичних засобів і все без бажаного ефекту. На сьогодні в пластичнїй хірургії є унікальна методика – липофілінг, це процедура трансплантації власного жиру в зону, що вимагає корекції.
Подробнее 
4     Отопластика
Людей, незадоволених своєю зовнішністю, предостатньо, а бажання бути красивим цілком зрозуміле. Невдоволення формою своїх вух легко можна виправити за допомогою отопластики. Це операція, яка практично не має протипоказань, її проводять навіть дітям, але не раніше 6 років.
Подробнее 
5     Підтяжка шкіри обличчя
Вік людини завжди відбивається на її обличчі, і чим ми старші, тим сумніше дивитися на себе в дзеркало. Ніхто не може повернути час назад, зморшки і обвисла шкіра це не хвороба, і вилікувати їх неможливо. Є єдині ліки – досвідчений пластичний хірург, який на час здатний подарувати молодість.
Подробнее 
6     Ринопластика
Ринопластика – один з нелегких розділів пластичної хірургії, адже перед лікарем стоїть багато завдань, таких як відновлення форм, збереження симетрії, а також потрібно забезпечити і не порушити правильне функціонування носа.
Подробнее 
7     Усунення зморшок
Дивлячись у дзеркало, починаєш розуміти, що з мудрістю приходять і перші зморшки, а всілякі емоції на нашому обличчі тільки сприяють їхній появі. Крім цього, на появу зморшок впливають і негативні фактори зовнішнього середовища, шкідливі звички, генетична схильність.
Подробнее 

Пластичні операції на тілі

Мамопластика - Ліпосакція - Лікування гриж - Склеротерапія - Абдомінопластика
1     Абдомінопластика
Як відомо, жіночі стандарти краси постійно змінюються. Так, наприклад, в тринадцятому столітті, в епоху лицарства, жінки прагнули бути витонченими, худенькими і делікатними. В епоху Відродження все було зовсім навпаки: еталоном краси тоді були повні щільні жінки.
Подробнее 
2     Видалення рубців
Дослідники вважають, що шрами на обличчі чоловіка є своєрідним сигналом для жінки про те, що він не боїться ризику і агресивний в достатній мірі. Як би там не було, даний «слід від бандитських куль» підходить далеко не всім чоловікам. А що вже говорити про жінок, ніжних і романтичних створінь, яким рубці і зовсім не личать.
Подробнее 
3     Ендопротезування грудей
Бути красивою в наш час, одна з найголовніших умов для жінки, ефектна зовнішність дозволяє почувати себе впевнено, дозволяє будувати кар’єру, та головне, з багатьох претендентів на руку й серце, вибрати свого головного мужчину.
Подробнее 
4     Лікування гриж
На жаль, грижа черевної стінки – найбільш часте захворювання, з яким зустрічаються хірурги нашої клініки. До факторів, що провокують появу грижі, можна віднести спадкову схильність, ожиріння, особливості тіла і т.п.
Подробнее 
5     Ліпосакція
Хто б міг подумати, що початкові спроби видалення жиру хірургічним шляхом за допомогою вакуумної ліпосакції були ще в далекому 1974 році. Саме тоді італійський доктор Г. Фішер видалив жирову тканину пацієнтові через розрізи, із застосуванням обертового скальпеля.
Подробнее 
6     Пластика молочних залоз
На жаль, не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися розміром і формою своїх грудей. Що ж робити? якщо Ваше декольте не викликає захоплення у чоловіків, якщо груди приносять суцільний дискомфорт і розчарування? Не варто впадати у відчай, вихід є!
Подробнее 
7     Склеротерапія вен
На жаль, варикозна хвороба відноситься до прогресуючого захворювання. Саме тому лікування і профілактика варикозу повинна починатися на ранніх етапах розвитку. Згідно статистики, на варикозну хворобу страждає близько 80 відсотків жінок і 30 відсотків чоловіків.
Подробнее 

Естетична і пластична хірургія

Новітні досягнення косметології світового рівня