icon
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
icon
МЦ “Олімпія” вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса

На жаль, не всі представниці прекрасної статі можуть похвалитися розміром і формою своїх грудей. Що ж робити? якщо Ваше декольте не викликає захоплення у чоловіків, якщо груди приносять суцільний дискомфорт і розчарування? Не варто впадати у відчай, вихід є!

Мамопластика – саме те, що Вам потрібно.

Корекція грудей (маммопластика) дозволить істотно поліпшити стан молочних залоз, допоможе позбутися від вроджених або придбаних дефектів. Завдяки даній операції, можна не тільки збільшити розмір грудей (збільшувальна або аугментационной маммопластика в Одесі) шляхом ендопротезування молочних залоз, а й зменшити її, виконавши мастопексію (підтяжка грудей в Одесі) або редукційну маммопластику - операцію спрямовану на зменшення обсягу тканин молочної залози з одномоментною підтяжкою грудей. До кожної подібної операції є свої показання, які доктор визначає при консультації.

Важливо відзначити, що даную реконструкцію роблять абсолютно в будь-якому віці, при цьому можливість грудного вигодовування залишається.

 

Підготовка до операції

Звичайно ж, дана операція – дуже важливий крок у житті кожної жінки, і до цього кроку слід ретельно підготуватися. Насамперед, лікар проведе огляд Вашого бюсту, оцінить стан шкіри і розмір грудної клітини, потім обстежить Ваш організм в цілому. Важливо додати, що перед проведенням операції жінці рекомендують вживати тільки білково-вуглеводну їжу. Десь за два тижні до пластики пацієнтці потрібно буде відмовитися від гормональних контрацептивів, а також засобів, що містять саліцилову кислоту.

Суть операції

Збільшення грудей

В процесі операції виконується невеликий 5-6 см розріз шкіри і підшкірної клітковини в пахвовій зоні або під молочною залозою. Після цього хірург обережно відшаровує залозу від м'язів, на яких вона лежить, формує кишеню для протеза. В кінцевому результаті ендопротез розташовується не усередині молочної залози, а під нею. Додамо, що дана операція проводиться під загальним знеболенням.

Типи імплантів

Імплантанти молочних залоз, а також тканинні розширювачі можуть мати різноманітні форми і розміри. З допомогою нашого лікаря Ви зможете підібрати найбільш оптимальний варіант імплантантів.

Всі імплантанти мають тонкий зовнішній конверт з міцного силікону. Цей конверт наповнюється сольовим розчином або ж спеціальним гелем. Імплантанти прийнято розрізняти по виду наповнення:

1. Імплантанти з силіконовим гелем різної щільності. Даний гель нетекучий, тому повністю виключається можливість його витікання при пошкодженні протеза.

2. Імплантанти з фізіологічним розчином. Цей тип імплантантів коштує дешевше, але при цьому відрізняється невеликим терміном придатності. Основна їхня перевага – повна біосумісність.

Грудні імплантати і тканинні розширювачі фірми Ментор

Фірма Ментор, з якою ми активно співпрацюємо, пропонує широкий асортимент грудних імплантантів:

  • овальної форми з текстурованою поверхнею;
  • круглої форми з текстурованою поверхнею Сілтекс;
  • а також анатомічної форми з текстурованою поверхнею.

 

Пластика молочних залоз

Наприклад, Сілтек Бекер є не тільки грудним імплантантом, але і тканинним розширником. При операційному втручанні матеріал займає мінімальний обсяг, з часом цей обсяг збільшується шляхом наповнення рідиною.

Відомо, що грудні імплантанти не вічні. Фірма Ментор завжди йде назустріч своїм клієнтам, надає пацієнтам спеціальний страховий поліс, що гарантує заміну імпланта після закінчення часу.

Можливі ускладнення

Після операції пацієнт часто відчуває певний дискомфорт в області грудної клітини. При цьому груди виглядають злегка припухлими і твердими. Так чи інакше, Ваш стан буде повністю залежати від особливостей організму. Перші декілька тижнів лікарі рекомендують скоротити фізичну активність і різноманітні силові навантаження.

Серед основних ускладнень можна виділити:

Капсулярна контрактура. Контрактура являє собою утворення рубцевої тканини навколо грудного імплантанту, в результаті чого він стає трохи щільним.

Неможливість проведення маммографії. Мамографія – рентгенологічний метод дослідження тканини молочних залоз.

Зсув імплантанту. Буває так, що імплантант може зміститися вниз, вгору, вліво або вправо.

Витікання розчину з сольового імплантанту або розрив імплантанта. У деяких випадках сольові імплантанти можуть протікати. При цьому груди стають такими, як до операції.

Інфекція. Ризик інфекційних ускладнень є при кожній хірургічній операції. При цьому інфекційні ускладнення можуть бути пов'язані з недостатньою асептикою і антисептиками під час операції зі збільшення грудей.

Пластика молочних залоз

Розвіюємо міфи

Міф перший. Після мамопластики можуть з'явиться серйозні ускладнення. Так чи інакше, будь-яке втручання в людський організм це певний ризик. Але в наш час медичні технології розвинені настільки, що ризик операції зводиться до мінімуму.

Міф другий. Період реабілітації триває дуже довго. В середньому реабілітаційний період після мамопластики становить близько місяця. Як правило, період відновлювання залежить від типу і методу операції.

Міф третій. Імпланти перешкоджають годівлі грудьми. Це далеко не так. Наші фахівці встановлюють імплант таким чином, щоб груди при цьому не піддавалися деформації і зберігали структуру залозної тканини.

Міф четвертий. Імпланти потрібно періодично міняти. В основному, імпланти змінюються після сильної травми грудей. Якщо жінці комфортно і зручно з імплатнамі, то з ними можна не розлучатися дуже довгий час.

Міф п'ятий. Мамопластика провокує рак молочної залози. Європейські та вітчизняні дослідження виявили, що між встановленням імплантів і раком грудей немає ніякого зв'язку. Інша справа, коли пухлину виявили в ході обстеження. У такому випадку будь-яке хірургічне втручання протипоказане.

Контакти

  • Медичний центр “Олімпія”
    вул. Фонтанська дорога, 71б, Одеса
  • +38 (067) 484-0141
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Режим роботи: 08:00 - 20:00
Top